Najbliższe wydarzenia na osiedlu.

30 lipca 2021 roku, w piątek na placu zabaw przy ul. Mazowieckiej odbędzie się kolejny z cyklu Kameralnych Koncertów – „Dobry Wieczór z Kulturą”, organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach letniej akcji „Atrakcje na wakacje.

Koncert pod nazwą ” Powróćmy jak za dawnych lat”, wykonany przez Mobilną Filharmonię, przeniesie Państwa w magiczny świat lat dwudziestych i trzydziestych. niezapomniane szlagiery filmu, rewii i kabaretu umilą letni wypoczynek mieszkańców Rzeszowa i sprawią, że lipcowy wieczór zyska nowy wymiar i niczym wehikuł czasu pomoże przenieść się słuchaczom w Dwudziestolecie Międzywojenne.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na wakacyjny cykl spotkań dla kobiet „Szpilka na wakacjach”, który jest realizowany w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje” Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Na spotkania „Szpilka na wakacjach” obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 515 – 409 – 232.

„Las w słoiku”

25. 08. 2021 godz. 17:00 (środa)

Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno – ul. Konfederatów Barskich 43A.
Warsztaty podczas których uczestniczki stworzą oryginalną dekorację do domu: mini ekosystem zamknięty w szklanym naczyniu, rozwiną swoje zdolności manualne, zgłębią zasady funkcjonowania roślin w przyrodzie oraz dowiedzą się w jaki sposób pielęgnować rośliny domowe.