O Nas

 Szanowni Państwo,

         Jest nam niezwykle miło poinformować, że w dniu 09. października 2019 r. decyzją mieszkańców Osiedla Pobitno zostaliśmy wybrani jako członkowie nowo powołanej Rady Osiedla Pobitno. Kadencja nowej Rady Osiedla trwać będzie przez kolejne 5 lat. Gwarantujemy, że czas ten zostanie wykorzystany w najwłaściwszy i najefektywniejszy dla naszego Osiedla sposób. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać tak odpowiedzialnemu zadaniu jakie zostało przed nami postawione. Doceniając osiągnięcia Rady Osiedla poprzedniej kadencji, zapewniamy, iż będziemy kontynuować podjęte przez poprzedników przedsięwzięcia i inicjatywy służące rozwojowi naszego Osiedla.

         Skład nowej Rady Osiedla tworzą ludzie od lat związani z Osiedlem, jego mieszkańcy, doskonale znający najpilniejsze problemy i potrzeby, ale również doceniający walory Osiedla – prężnie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa. Wiedza ta, a także pełne zaangażowanie
w prace na rzecz rozwoju Osiedla Pobitno, niewątpliwie zapewni jeszcze bardziej dynamiczny, systematyczny jego rozkwit. Umożliwi rozwiązanie najistotniejszych problemów, ułatwi realizację nowych inwestycji, a także sprzyjać będzie integracji jego mieszkańców, na czym bardzo nam zależy.

         Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu i współpracy, a przede wszystkim możliwie dobrej komunikacji z Wami – mieszkańcami Osiedla Pobitno, uda nam się wspólnie zrealizować wszystkie cele. Państwa pomysły, propozycje i uwagi są dla nas najważniejsze.

Zrobimy wszystko, aby nie zawieść zaufania, którym zostaliśmy przez Państwa obdarzeni.

Rada Osiedla Pobitno