Trwa nabór do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Pobitno na zajęcia w nowym sezonie 2020/2021

Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno prowadzi nabór na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2020/2021. Oferujemy zajęcia dla najmłodszych wraz z rodzicami oraz dla dzieci starszych i młodzieży, prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Nasza oferta jest zróżnicowana. Mamy nie tylko warsztaty umuzykalniające  dla maluszków (3 +) wraz z rodzicami, ale również zajęcia tańca nowoczesnego (4-6 lat) i współczesnego ( 12 +) oraz studio aktorskie. Oferujemy również zajęcia plastyczne w trzech grupach wiekowych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, zajęcia z nauki gry na instrumentach (pianino, gitara, keyboard), lekcje śpiewu, czy zajęcia szachowe. W nowym sezonie zapraszamy również na nowości: gimnastykę korekcyjną dla dzieci oraz warsztaty plastyczno-sensoryczne dla najmłodszych. Dla osób dorosłych oferujemy atrakcyjne zajęcia z aerobiku i gimnastyki kręgosłupa.

Rekrutacja dla osób kontynuujących zajęcia prowadzona jest  do 8 września 2020 roku drogą on-line. Wszyscy zainteresowani proszeni są w tych dniach o przesłanie drogą mailową dokumentacji rekrutacyjnej na adres: pobitno@rdk.rzeszow.pl oraz wniesienie opłaty wpisowej.

Wszystkich zainteresowanych zapisami zapraszamy na DNI OTWARTE: 16 września 2020 r. W  ŚRODĘ w godzinach 17:00-19:00