„Poezjowisko…” w Osiedlowym Domu Kultury Pobitno

Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno zaprasza na spotkanie literacko – artystyczne pod nazwą – „Poezjowisko. W kręgu miłości”. Poezjowisko, czyli „zbiorowisko” poetów, „schronisko” osób twórczych, piszących wiersze, którzy pragną się nimi podzielić z publicznością.

Spotkanie to stanowić będzie okazję do zagłębienia się w nastrój liryki miłosnej oraz skłoni uczestników do niecodziennych, poetyckich refleksji. Nastrój budować będą nie tylko utwory klasyków literatury miłosnej, Haliny Poświatowskiej, Anny Świrszczyńskiej, czy Stanisława Grochowiaka, ale również utwory rzeszowskich poetów współczesnych, czy młodych debiutantów. Do spotkania z poezją zapraszamy najserdeczniej wszystkich twórców, którzy chcieliby podzielić się z nami poezją miłosną, jaka wyszła spod ich pióra.

Niech Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno na ten wieczór zamieni się w literacką kawiarnię, gdzie dobry wiersz przeplata się z dyskusją i piosenką. Wieczór uświetnią nie tylko utwory liryczne, ale również piosenki zaprezentowane przez młodych wykonawców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niecodziennym spotkaniu – 18 lutego 2020 roku o godzinie 17:00 do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Pobitno, przy ul.Konfederatów Barskich 43 A.